سرمربی تیم هوادار سرانجام بیانیه باشگاه نساجی در خصوص حواشی ایجادشده اخیر در ترکیه را پاسخ داد.

به گزارش “نساجی اسپرت” پس از شنیدن شایعات عجیب پیرامون درگیری در محل اردوی تیم‌های نساجی و هوادار در ترکیه، باشگاه نساجی با انتشار بیانیه‌ای تند در اعتراض به رفتار ساکت الهامی به این زمزمه‌ها رنگ واقعیت بخشید. همین اتفاق باعث شد تا ساکت الهامی، سرمربی فعلی هوادار در پاسخ به بیانیه باشگاه سابق جوابیه‌ای به شرح زیر بدهد؛

💢 سلام بر اهالی فوتبال و طرفداران تیم محبوب نساجی
روزی که به لطف خدا، با همدلی بازیکنان غیور و کادرفنی متعهد و با همراهی شما دریا دلان و دعای خیر مردم شریف قائمشهر، نساجی قهرمان جام حذفی شد، هرگز تصور نمی کردم روزی بابت این قهرمانی سرزنش شوم و باشگاهی که با هم به قهرمانی و سهمیه آسیا رسیدیم، من را بابت دفاع از حق و حقوق نساجی متهم بداند. باورکردنی نیست؛ گناه من این است که وقتی سرمربی باشگاه نساجی بودم، آبرو و اعتبارم را کف دستم گرفتم و جلوی رقبا ایستادم و شوربختانه همان ها که در اراک پشت من را خالی کردند تا رکیک ترین فحش را بشنوم و هرگز حاضر نشدند از مربی خود حمایت کنند، حالا طوری رفتار می کنند که انگار نه انگار تمام تلاش من برای قهرمانی نساجی و سربلندی این تیم محبوب بود و برای مربیان تیم های حریف غصه می خورند!ِ
البته که‌ برای من حساب شما هواداران پرشور و فهیم نساجی از این بیانیه نویسان جداست. نساجی را این بیانیه ها و ادا بازی ها به موفقیت نرساند و بعد از این هم نمی رساند.
بگذارید این دوستان در بیانیه ها موارد را بشمارند، آن چه من می شمارم، موفقیت های به دست آمده با همراهی شما در نساجی است، موفقیت هایی که چه بخواهند و چه نخواهند، به‌ نام من و در کارنامه من نوشته شده و با بیانیه هم پاک نمی شود.

💢 مردم قائمشهر و هواداران نساجی من را خوب می شناسند و خوب می دانند نساجی مثل تراکتور بخشی از وجود من است اما امروز به هوادار تعهد دارم و تمام توانم و حتی جانم را پای این تعهد می گذارم.
امیدوارم نساجی هم در فصل جدید موفق باشد که موفقیت این تیم و رضایت شما آرزوی من است.

💢 ناچارم خلاف میل باطنی ام از آنها که‌ از سر حسادت، تهمت ناروا زدند، به کمیته اخلاق شکایت کنم، این اقدام شکایت از نساجی نیست، شکایت از کسانی است که پشت نام نساجی مخفی شده اند. خداوند، فوتبال ما و نساجی را از شر این حاسدان در امان نگه دارد.

یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.