به گزارش نساجی اسپرت، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل هوادار ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: قبل از صحبت در مورد بازی یک تبریک جانانه به عنایتی می‌گویم که نشان داده چه مربی توانمندی است. او تیم خیلی خوبی دارد و با ریتم بالا و منظم بازی می‌کند. فردا قطعاً بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. ما نیز شرایط خوبی داریم و تیم‌مان در شرایط مناسبی است و می‌خواهیم روال خوب‌مان را ادامه دهیم. با توجه به اینکه هفته قبل با وجود لیاقت برای کسب پیروزی مساوی کرده بودیم، در این بازی برای بردن بازی خواهیم کرد.

💢 وی در ادامه افزود: کیفیت بازی‌ها در لیگ خیلی به‌هم نزدیک شده و کار سخت است. فشردگی بازی‌ها همه تیم‌ها را به چالش مصدومیت و محرومیت کشانده است. این کار را برای همه تیم‌ها سخت کرده است. باید از کوچکترین فرصت‌ها نیز استفاده کنیم. همه بازیکنانم می‌دانند که باید برای بازی فردا همه تمرکز‌مان را داشته باشیم تا دست پر از زمین خارج شویم.

💢 سرمربی نساجی راجع به تساوی این تیم در هفته پیش تصریح کرد: وقتی تیمی میزبان است فقط بحث تماشاگران نیست و بحث آشنایی بازیکنان با زمین هم در میان است. در هفته پیش ما نه میزبان بودیم و نه میهمان و در این زمین تمرین هم نکرده بودیم. برای بازی بعدی‌مان در مشهد نیز این شرایط را خواهیم داشت. از ورزشگاه امام رضا (ع) هم شناخت نداریم و ذوب‌آهن بیشتر از ما شناخت دارد. باید از آقای حدادیان تشکر ویژه داشته باشیم، چون هر هفته در سفر هستیم. البته برای بازی فردا نیازی به سفر نداشتیم و با توجه به همین موضوع این بازی از میزبانی برای ما بهتر است.

💢 الهامی درباره اینکه تیم هوادار نیز شرایط خیلی خوبی برای میزبانی ندارد، یادآور شد: تیم هوادار شاید در زمین اختصاصی‌اش تمرین نکند، ولی بازی‌هایش در یک ورزشگاه انجام می‌شود. قطعاً آنها شرایط خیلی بهتری از ما دارند، ولی ما مجبوریم با این شرایط بسازیم. فشردگی بازی‌ها کار ما را سخت کرده و مصدومیت و محرومیت همه تیم‌‌ها را اذیت می‌کند. ما با تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان، مس و فولاد قابل قیاس نیستیم. بعد از این تیم‌ها ما هستیم که باید سعی کنیم روند‌مان را تا نیم‌فصل ادامه دهیم و بعد از آن بتوانیم در ادامه راه یک تیم خیلی خوب و با شخصیتی تشکیل دهیم.

💢 سرمربی نساجی درباره خستگی سفر‌های هر هفته این تیم گفت: خستگی وجود دارد، ولی دیدن هواداران به ما انرژی می‌دهد. فصل پیش برای تمدید قرارداد گفتم که شرطی به جز زمین ندارم و به عشق هواداران می‌مانم. دوست داشتم در ورزشگاه وطنی جمعیتی که اینطور شعار می‌دهند بازی کنیم، ولی نشد. ان‌شالله فصل بعد باید ببینیم چه می‌شود.

💢 الهامی درباره اینکه می‌تواند به کسب سهمیه فکر کند، یادآور شد: همه تیم‌ها جایگاهی را برای خودشان ترسیم می‌کنند، ولی ما بازی به بازی پیش می‌رویم. در بازی فردا برای بردن بازی می‌کنیم و در ادامه راه هرچه که خدا بخواهد و تقدیرمان باشد رقم می‌خورد. الان همه تیم‌ها بهترین‌ها را می‌خواهند و ما نیز الان به دنبال این هستیم که در ادامه راه موفق باشیم. قول رتبه و جایگاهی را نمی‌دهم، ولی فردا به دنبال ارائه یک بازی خوب با تیم خوب رضا عنایتی هستیم.

💢 وی که سابقه هدایت تراکتور را در کارنامه دارد درباره وضعیت کنونی این تیم یادآور شد: از لحاظ بار فنی نمی‌توانم درباره تراکتور صحبت کنم، چون این تیم مربی خوبی دارد. شرایط کنونی این تیم، شرایطی است که ممکن است برای هر تیمی رخ بدهد. فکر می‌کنم تراکتور این بحران را پشت سر خواهد گذاشت، چون تراکتور تیم بزرگ و مردمی است و فقط می‌توانم برای آنها آرزوی موفقیت کنم. الان من مربی نساجی هستم و باید همه تمرکزم را برای تیمم بگذارم.

ما را در صفحات زیر دنبال کنید:
اینستاگرام
https://instagram.com/nassajisport

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *