• صفحه خانگی
  • >
  • نشست خبری
  • >
  • الهامی: فوتبال ما با این شرایط به ناکجا آباد می رود/به سوی تیم فجر مشت هایم را گره نکردم

به گزارش نساجی اسپرت، ساکت الهامی در نشست خبری پس از تساوی مقابل فجرسپاسی اظهار داشت: بازی باکیفیتی بود که زمین اجازه بیشتر از این را برای یک بازی خوب نمی داد. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم. روی یک غافلگیری گل خوردیم اما در ادامه بازی را در کنترل خودمان گرفتیم.

💢 وی افزود: با توجه به اینکه این سه امتیاز برای فجر خیلی حیاتی بود تمهیداتی را در نظر گرفته بودند که نمی توانم ایراد بگیرم. شاید من هم در این شرایط بودم که سه امتیاز برایم آنقدر حیاتی بود همین کار را می کردم. این از ارزش های علی اصغر کلانتری کم نمی کند. او از مربیان خوب و سالم و با سواد ما است. جایگاه فجر اینجا نیست.

💢 سرمربی نساجی تصریح کرد:‌ فجر امروز تا دقیقه ۹۰ از ما جلو بودند. از گروه داوری تشکر ویژه دارم و به آنها خسته نباشید می‌گویم که عالی بودند ولی باید سه امتیاز بازی را می‌گرفتیم. مساوی به درد دو تیم نخورد. از نظر موقعیت گل و شرایط بازی کاملاً برتر بودیم.

💢 الهامی گفت:‌ این نیم‌فصلی بود که تمام شد. امیدوارم مسئولان استانی برای فجر آستین بالا بزنند چون در این زمین تیمی که بیشترین ضرر را می‌کند خود فجر است. کما اینکه ما خودمان پیشنهاد دادیم که در یک زمین دیگر بازی کنیم. به نظر اگر آنجا بازی می‌کردیم کیفیتش بهتر می‌شد. همین دردی که گریبان فجر را گرفته ما هم نیم‌فصل با آن دست و پنجه نرم کردیم. می‌دانم که چقدر سختی می‌کشند. این استادیوم لایق استان فارس و شهر شیراز نیست. با احترامی که برای همه مسئولین قائلم، این شهر پتانسیل بالایی دارد و فوتبالیست‌های آن ناب ناب هستند. حق این شهر است که دو تیم در لیگ برتر داشته باشد و ۳-۴ استادیوم داشته باشد ولی متأسفانه فوتبال ما همین است. راهی است که به ناکجاآباد می‌رود.

💢 وی افزود: از بچه‌های تیم و مالک باشگاه تشکر ویژه می‌کنم و به آنها خسته نباشید می‌گویم و همین‌طور هواداران‌مان که نیم‌فصل سخت را با هم گذراندیم و آخرش شیرین شد. ان‌شاءالله در ادامه راه دست به دست هم بدهیم و موفق باشیم. برای فجر از صمیم قلب آرزو می‌کنم در لیگ برتر بماند و شک ندارم این اتفاق خواهد افتاد.

💢 الهامی در مورد اینکه نساجی مالک بازی بود اما موقعیت آنچنانی نداشت و همچنین خط دفاع این تیم نیز سنگین بود و موقعیت‌هایی به تیم حریف داد، عنوان کرد: با شما هم عقیده نیستم، در نیمه اول حداقل پنج موقعیت خیلی خوب داشتیم. حریف به جز یک موقعیت نصفه و نیمه موقعیتی نداشت. باید آنقدر مالک بازی باشید تا شرایط مهیا شود و گل بزنید. نمی‌شود تا گل زدی از هرجا که توانستی بکش بکش کنی؛ دوره این فوتبال تمام شده است. فوتبال اصول دارد. از یک به دو و از دو باید به سه بروید این قانون فوتبال است. باید صبر داشته باشید.

💢 سرمربی نساجی ادامه داد: شاید سؤال‌تان را من بد متوجه شدم. به نظرم چنین سؤالاتی فجر را تحت فشار قرار داده است. فوتبال خمره رنگرزی نیست که در آن دست کنید و چیزی بیرون بیاورید. پشت فوتبال باید منطق باشد. باید نسبت به داشته‌هایتان بازی کنید. اینطور نیست که بگویم چون ما فجر و نساجی هستیم میزبانیم و باید ببریم. باید ببینید چه دارید و چه چیزی می‌خواهید برداشت کنید. مالک توپ بودیم و موقعیت‌سازی کردیم. تیمی که ۱۰ نفره دفاع می‌کند قطعاً موقعیت نمی‌دهد مخصوصاً اگر یک بر صفر جلو باشد. مخصوصاً اگر حیاتی‌ترین سه امتیاز نیم‌فصل اولش باشد. همه این شرایط دست به دست هم می‌دهند آنچه مدنظرتان است را انجام ندهید.

💢 وی تصریح کرد: اگر از بازیکنان فجر بپرسید آنها واقعاً تحت فشار بودند. طبیعی هم بود اگر ما گل می‌زدیم آنها فشار می‌آوردند. فوتبال آنقدر نزدیک شده که بردن خیلی سخت است. دیروز پدیده مقابل آلومینیوم ۲ بر ۲ کرد. این طبیعت فوتبال است شاید هم شما راست می‌گویید.

💢 الهامی در خصوص حرکتی که نیمکت‌نشینان نساجی انجام دادند و باعث ایجاد تنش بین اعضای دو تیم شد و همچنین خودش بعد از به ثمر رسیدن گل مشت‌هایش را به سمت نیمکت تیم میزبان گره کرد که کاری غیر حرفه‌ای است، گفت:‌ این حرکت من به نیمکت‌ خودمان بود. فجر جزو تیم‌هایی است که خودم واقعاً ارادت قلبی دارم. روح شهیدی که تیم به نام او است واقعاً دوست داشتنی است. اگر برای دوست داشتنی‌ترین تیم رأی‌گیری کنید همه به جز تیم خودشان فجر سپاسی را می‌گویند. اصلاً اینطور نیست که بخواهم برای تیم حریف مشت گره کنم. با نیمکت تیم خودمان بودم آن هم به خاطر فشار بازی در انتها گل زدیم. باز هم اگر آزرده خاطر شدید از شما و مجموعه فجر سپاسی معذرت می‌خواهم.

ما را در صفحات زیر دنبال کنید:

اینستاگرام
https://instagram.com/nassajisport
توئیتر
 https://twitter.com/nassajisport
تلگرام
https://t.me/nassajisport1

فیس بوک
https://www.facebook.com/nassajisport1

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *