درزی خلردی: باید  از تمامی ظرفیت های استان برای حل مشکلات باشگاه نساجی استفاده شود/ نساجی ویترین فوتبال مازندران است

 
رئیس هیات فوتبال مازندران باشگاه نساجی را ویترین فوتبال استان دانست و تاکید کرد: باید از تمامی ظرفیت های استان برای حل مشکلات باشگاه مردمی نساجی استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال مازندران، رحیم  درزی خلردی در دیدار با رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی، اتحاد و همدلی را نیاز امروز ورزش به ویژه فوتبال استان عنوان کرد و گفت: هیات فوتبال مازندران از همه ظرفیت خود برای حل مشکلات باشگاه نساجی استفاده می کند و در حد بضاعت و توان در کنار این باشگاه خواهد بود.

رئیس هیات فوتبال مازندران با اشاره به کسب نتایج مطلوب نساجی مازندران در این فصل مسابقات لیگ برتر، افزود: نساجی فقط متعلق به قائمشهر نیست چراکه همه مردم استان با بردهای نساجی خوشحال و با باخت هایش ناراحت می شوند.

درزی خلردی خاطرنشان کرد: ان شاء الله زمین چمن ورزشگاه شهدای ساری نیز در صورت صلاحدید مسئولین ذیربط، آماده و مهیای میزبانی مسابقات نساجی در این فصل لیگ برتر فوتبال شود و باشگاه نساجی نیز بتواند در صورت صدور مجوز و امکانِ حضور تماشاگران در ورزشگاه ها، از حمایت تماشاگران پرشور خود بهره برده و نتایج بسیار خوب خود در نیم فصل اول را در ادامه مسابقات نیز تکرار نماید.

 

ما را در صفحات زیر دنبال کنید:

اینستاگرام
https://instagram.com/nassajisport
توئیتر
 https://twitter.com/nassajisport
تلگرام
https://t.me/nassajisport1

فیس بوک
https://www.facebook.com/nassajisport1

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *