بیانی: ۳۰ سال مدیریت اشتباه باعث حذف استقلال و پرسپولیس شد

✅ به گزارش نساجی اسپرت و به نقل از تسنیم، شاهرخ بیانی درباره پیروزی نساجی مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: ابتدا این پیروزی را به همه هواداران‌مان تبریک می‌گویم. همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم بازی سختی با ذوب‌آهن داشتیم، به ویژه اینکه با توجه به فشردگی مسابقات بازیکنان نساجی با جسارت و جنگندگی بازی کردند. جا دارد از مسئولان ورزشگاه امام رضا (ع) و سایر عواملی که شرایط میزبانی ما در مشهد را فراهم کردند، تشکر کنم.

💢 وی ادامه داد: ما در نیمه اول و شروع بازی خیلی خوب نبودیم، چون خیلی به زمین ورزشگاه امام رضا (ع) عادت نداشتیم و بازیکنان نتوانستند دستورات تاکتیکی کادر فنی را اجرا کنند، ولی در نیمه دوم بازی خیلی بهتری به نمایش گذاشتیم. خدا را شکر خیلی زود به گل رسیدیم و در ادامه هم توانستیم از برتری‌مان محافظت کنیم. در نیمه دوم بازی بسیار تاکتیکی و پرفشار بود. بزرگترین حریف نساجی زمین است. ما در هر ورزشگاه و زمینی که کیفیت خوب داشته است عملکرد خوبی داشتیم. من اینجا جا دارد از زحمات ساکت الهامی هم تشکر کنم که چنین تیمی ساخته است. او یکی از فنی‌ترین مربیان لیگ است.

💢 مربی تیم فوتبال نساجی با تمجید از تیم ذوب‌آهن خاطر نشان کرد: ذوب‌آهن جزو تیم‌های خوب، ریشه‌دار و باکیفیت لیگ است. ذوبی‌ها بازی‌های خوبی را در هفته‌های گذشته انجام داده بودند و مقابل ما هم بازی را خیلی خوب شروع کردند و در نیمه اول از ما بهتر بودند. سه امتیازی که مقابل شاگردان تارتار کسب کردیم شش امتیاز ارزش داشت، چون قبل از این بازی نساجی و ذوب‌آهن با 16 و 17 امتیاز در جدول کنار هم قرار داشتند. با شکست ذوب‌آهن علاوه بر کسب سه امتیاز، اجازه صعود ذوبی‌ها در جدول را هم ندادیم.

💢 بیانی با اشاره به برگزاری بازی‌های نساجی در مشهد تصریح کرد: همه از شرایط نساجی در این فصل خبر دارند. ورزشگاه وطنی که از پیش از فصل در دست تعمیر است و بعید می‌دانم که به این فصل برسد. از سوی دیگر ما چند بازی هم در ورزشگاه شهدای ساری انجام دادیم که این زمین هم کیفیت خوبی نداشت و نتوانستیم نتایج خوبی در ساری بگیریم. ما در بازی‌های بزرگ این فصل مقابل استقلال، گل‌گهر، فولاد و … شکست نخوردیم و خوب بازی کردیم. مقابل پرسپولیس هم در ورزشگاه آزادی مستحق باخت نبودیم. شکل بازی ما به گونه‌ای است که ما روی زمین فوتبال بازی می‌کنیم و کیفیت زمین تاثیر مستقیم در نتایج و عملکرد نساجی دارد. به خاطر همین پس از بررسی‌های زیاد ورزشگاه امام رضا (ع) را انتخاب کردیم تا بتوانیم از امکانات و شرایط خوب این ورزشگاه به نحو احسن استفاده کنیم.

💢 وی در پاسخ به این پرسش که نساجی چه جایگاهی را در پایان فصل می‌تواند کسب کند، گفت: آقای حدادیان مالک باشگاه زحمات زیادی برای تیم کشیده است. خوشبختانه هیچ فشاری روی کادر فنی و بازیکنان وجود ندارد و ما بازی به بازی جلو می‌رویم. تا اینجای لیگ که نتایج خوبی گرفتیم و جزو هشت تیم بالای جدول قرار داریم و می‌توانیم همین روند را در تا پایان لیگ هم ادامه دهیم.

💢 بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال که همراه آبی‌پوشان تجربه قهرمانی در آسیا را هم دارد، درباره حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما در آن زمان هم که قهرمان آسیا شدیم با همین مشکلات روبه‌رو بودیم. در واقع ایرادهایی که به این دو باشگاه وارد است از 30 سال گذشته وجود داشته است. خدا منصورخان پورحیدری را رحمت کند. در آن زمان هم در تهران زمین برای تمرین نداشتیم و ما را به هتل سالاردره در ساری برد تا در زمین چمن آن بتوانیم تمرین و به شرایط آب و هوایی بنگلادش عادت کنیم. از تاریخی که استقلال قهرمان آسیا شد و ما مشکل زمین و زیرساختی داشتیم تا به امروز هیچ قدمی برای رفع این اشکالات برداشته نشده است.

💢 بیانی با انتقاد از مدیرانی که در این سال‌ها در دو تیم استقلال و پرسپولیس حضور داشته‌اند، یادآور شد: 30 سال مدیریت اشتباه باعث حذف سرخابی‌ها شد. ببینید هر سال در دو تیم استقلال و پرسپولیس چقدر هزینه می‌شود. چه میزان پول برای بازیکنان خارجی بی‌کیفیت پرداخت می‌شود که هیچ بازدهی هم برای تیم نداشته‌اند. یک بار یک مدیری نیامد بگوید که ما امسال نتیجه نمی‌خواهیم و به دنبال رفع موانع و مشکلات هستیم و می‌خواهیم زیرساخت‌های باشگاه‌مان را درست کنیم. هواداران هم وقتی می‌دیدند که یک مدیر می‌خواهد کار اصولی انجام دهد اعتراض نمی‌کردند.

ما را در صفحات زیر دنبال کنید:

اینستاگرام
https://instagram.com/nassajisport
توئیتر
https://twitter.com/nassajisport
تلگرام
https://t.me/nassajisport1

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *