• صفحه خانگی
  • >
  • ورزشی
  • >
  • بیانیه رسمی باشگاه نساجی / مظلومیت باشگاه نساجی مازندران همچنان ادامه دارد

بیانیه رسمی باشگاه نساجی…

📌 مظلومیت باشگاه نساجی مازندران همچنان ادامه دارد/ نساجی؛ قربانی همیشگی اشتباهات داوری!

به گزارش نساجی اسپرت به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، همان‌طور که جامعه فوتبال شاهد بودند، باشگاه نساجی مازندران که به‌طور خصوصی تحت مالکیت شرکت هواپیمایی وارش قرار دارد و جزو چهار باشگاه لیگ برتر است، نه‌تنها دیگر امیدی به حمایت متولیان دستگاه ورزش ندارد اما به‌جای اینکه شاهد ابتدایی‌ترین خواسته‌اش یعنی مرتفع‌سازی نیازهای اولیه زیرساختیِ حضور یک تیم در لیگ برتر باشد، همچنان مورد کم‌لطفی از سوی مسئولان ذی‌ربط قرار گرفته و از هیچ امکانات مناسب تمرینی و برگزاری مسابقه در مازندران، بهره‌مند نیست.

 

بی‌تردید چنین فقدان‌های اساسی، آثار منفی زیادی بر پیکره باشگاه خواهد گذاشت. با تمام این تفاصیل و دل‌خوشی به وعده و وعیدهای نامشخص، باشگاه نساجی تمامی این بی‌آبرویی‌ها که بر شخصیت یک باشگاه اثرگذار بوده را به جان خریده است.

حال از یک‌سو باشگاه نساجی باید به مقابله با ناکارآمدی مسئولان بپردازد و فارغ از الزامات و بایسته‌های تیمی، از سویی دیگر در کارزار نابرابر لیگ، باید در هر بازی آمادگی رویارویی با اشتباهات تاثیرگذار داوری را نیز داشته باشد.

با توجه به اینکه هیچ عضوی را در خانواده فوتبال مصون از اشتباه نمی‌دانیم و علی‌رغم اینکه بنا نداشتیم خدای ناکرده به جامعه محترم داوری، فشار منفی وارد کنیم اما در عین ناباوری و در کمال وقاحت شاهدیم تیم‌هایی که در بازی با ما از اشتباهات تاثیرگذار داوری سود برده‌اند، ژست حق‌به‌جانبی از خود می‌گیرند و با فشار بر روی کمیته داوران، اتفاقات دلخواه را برای خود رقم می‌زنند.

به‌دلیل عدم برخورد مناسب و قاطع از سوی سازمان لیگ با این تیم‌ها و مظلوم واقع شدن باشگاه‌هایی چون نساجی که در چند بازی اخیر از جانب اشتباهات داوری متضرر شده است، راهی جز بیان اعتراضات خود نسبت با این ناهنجاری‌ها نمی‌بینیم.

لذا از کمیته محترم داوران تقاضا داریم، داورانی را برای قضاوت بازی‌ها انتخاب کنند که داور از شهر مبدا بتواند با یک سفر هوایی خود را به شهر مقصد برساند نه اینکه یک داور برای رسیدن به شهر محل بازی، چند مسیر چندساعته را مجبور باشد به‌صورت زمینی طی کند و شب بازی به مقصد برسد! بی‌تردید مسافت زیاد و سفر پرمشقت، تاثیر زیادی بر کارایی جسمی و همچنین روانی داور خواهد گذاشت‌.

تقاضا داریم برای قضاوت بازی‌های نساجی که در زمره پنج تیم پرهوادار فوتبال ایران است، داورانی را برگزینید که در سطح آمادگی بالایی از نظر فنی قرار داشته باشند و مسبوق به سابقه قضاوت‌های ناعادلانه برای نساجی نباشند.

متاسفانه کمیته داوران در چند بازی اخیر نساجی، باز هم داورانی را انتخاب کرد که در گذشته، سوت‌های غیرقابل جبرانی برای نساجی نواختند و حواشی زیادی نیز میان آنها و نیمکت ما رقم خورد‌ه بود.

در بازی‌های اخیر و همین بازی با آلومینیوم پنالتی‌هایی به‌سود نساجی از چشم داور پنهان ماند که اگر این اشتباهات وجود نداشت، امروز جایگاه نساجی در جدول خیلی بالاتر بود.

همچنین اشتباهاتی به‌سود حریفان نساجی اعم از پنالتی و مردود شدن گل نساجی، نیز رقم خورد.

لذا از کمیته محترم داوران تقاضا داریم، ضمن چینش حرفه‌ای‌تر داوران با توجه به موارد مزبور، حتی‌المقدور داورانی که سوابق جبران‌ناپذیری از خود برای نساجی به‌جا گذاشته‌اند را تا پایان فصل، به قضاوت مجدد برای تیم نساجی برنگزینید.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *