بهتر نیست باغ خودمان را بیل بزنیم نه باغ پایتخت نشینان را!

در حواشی بازدید از استادیوم شهید وطنی ظهر دیروز مدیرکل ورزش و جوانان استان اعلام نمودند که در نیم فصل جهت اصلاح و مرمت چمن و تعویض آن با چمن رول برای استادیوم شهدای ساری اقدام خواهد شد و شاید یک یا دو بازی نساجی مجبور به میزبانی در استادیوم دیگر باشد. در خصوص در اختیار گذاشتن استادیوم شهدای ساری به باشگاه نساجی جهت بازگشت به مازندران و برگزاری تمرینات در استادیوم شهدای ساری از دکتر رنگرز شرایط را جویا شدیم که ایشان فرمودند با کمال میل از این موضوع استقبال می کنیم تا نساجی هر چه زودتر به وطن خود برگردد.

امکانات در سطح استان برای بازگشت نساجی وجود دارد و بازگشت نساجی به زادگاهش حق طبیعی همه هواداران و مردم فوتبال دوست مازندران است ولی متاسفانه سالهاست با بهانه نبود امکانات مناسب در مازندران از سوی افرادی که شاید از بودن نساجی در تهران منافعی دارند شاهد خروج تیم از استان بوده‌ایم و در حال حاضر فقط یک اسم از نساجی مانده که دو هفته یک بار شاید هواداران بتوانند تیم محبوبشان را در زمین تمرین از نزدیک ببینند.

آقای حدادیان مالک محترم نساجی؛ بهتر است باغ خودمان را بیل بزنیم نه باغ پایتخت نشینان را! هزینه‌ای که در پایتخت کشور برای اقامت و تمرین نساجی می گردد بهتر نیست در استان خودتان هزینه گردد که هم اقتصاد همین استان شرایط بهتری پیدا کند و هم نساجی که جزء تیم های بزرگ این کشور هست مستاجر خارج استان نباشد؟! درست است امکانات ورزشی استان نیاز به مرمت و بازسازی دارد ولی مقرون به صرفه نیست همان هزینه که در تهران می گردد در استان و زادگاه خودتان جهت مطلوب شدن شرایط انجام گردد که قطعا منافع آن بصورت غیرمستقیم به تجارت خودتان نیز برخواهد گشت.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *