نکونام: آدمی نیستم که در یک تیم معمولی کار کنم

به گزارش نساجی‌ اسپرت، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار فولاد خوزستان مقابل نساجی اظهار داشت: می‌دانیم بازی سخت و سنگینی داریم. در فوتبال ایران کیفیت تیم‌ها و بازیکنان به هم نزدیک شده است. فردا باید با تمرکز بالا و فعل خواستن وارد زمین شویم تا موفق باشیم. شرایط فعلی تیم شرایطی نیست که مدنظر من باشد.

وی در ادامه افزود: با اینکه شرایط فولاد الان مورد تأیید من نیست، ولی خوشحالم که با این بچه‌ها کار می‌کنم. این بازیکنان نشان داده‌اند که توانایی بالایی دارند. با توجه به اینکه بازی‌ها فشرده است، بیشترین ضربه را تیم ما می‌خورد چون پنجره نقل‌وانتقالاتی‌مان بسته بوده است و زمانی برای اضافه کردن بازیکن به تیم نداشته‌ایم. مانند فصل گذشته اما انگیزه زیادی داریم و امیدواریم فردا هم با دست پر زمین را ترک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به شرایط بدنی شاگردانش خاطر نشان کرد: در اسپانیا مثالی داشتیم که می‌گفت بدنسازی مثل بنزینی است که در باک ماشین ریخته می‌شود. اگر بدن جان نداشته باشد هرچه جلو‌تر می‌روید احساس خطر می‌کنید. باید باک فولِ بنزین باشد تا بتوانید ادامه دهید. همیشه در این دو سال با حضور مربی اسپانیایی که در اوساسونا هم کنار من بوده است، دیدید که شرایط بدنی ما تا آخر فصل فوق‌العاده بوده است. حتی هر چه جلو‌تر می‌رفتیم وضعیت بدنی بازیکنان بهتر هم می‌شد.

وی ادامه داد: سال گذشته کار‌مان فوق‌العاده بود و من این کار را در نساجی هم انجام دادم. در این تیم در نیم‌فصل اول رتبه خوبی کسب کردیم، ولی در نیم‌فصل دوم برای کار بدنی که کردیم توانستیم بهتر ظاهر شویم. هر مربی تفکر خاص خودش را دارد، ولی شرایطی که من در بدنسازی در نظر می‌گیرم برای یک فصل پرفشار است. حتی آمادگی داریم که شرایط برای ما سخت‌تر هم بشود. برنامه بازی‌ها طوری است که به صراحت می‌گویم تنها تیمی که از این بابت (فشردگی مسابقات) ضرر می‌کند، تیم فولاد است،‌ چون تعداد بازیکنان محدودی داریم.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *