هافبک نساجی امیدوار است هرچه زودتر در کنار تماشاگران مازندرانی بازی‌های خود را برگزار کنند.

به گزارش نساجی اسپرت به نقل از ورزش‌سه، مهرداد عبدی درباره تساوی نساجی مقابل فولاد اظهار کرد: بازی سختی داشتیم و می‌دانستیم فولاد می‌خواهد هر طور شده سه امتیاز را بگیرد ولی ما هم به دنبال برد بودیم و با اینکه موقعیت‌های کمتری داشتیم، اما می‌توانستیم حتی برنده باشیم. با این حال از گرفتن یک امتیاز در اهواز ناراضی نیستیم.

او ادامه داد: جدا از بحث‌هایی مثل اختلاف زیاد بودجه و امکانات ما و فولاد، بازیکنان ما در این بازی همه توان خودشان را گذاشتند تا دست پر از زمین بیرون بیاییم که خدا را شکر این اتفاق افتاد و توانستیم نتیجه خوبی بگیریم. تلاش زیادی هم در کار دفاعی داشتیم تا گل نخوریم، اما یک اتفاق و توپی که ۱۰ بار رفت و برگشت داشت، وارد دروازه ما شد.

عبدی که آخرین خرید ساکت الهامی برای نساجی بود، درباره بازگشت به تیم استان خود عنوان کرد: از اینکه دوباره افتخار پوشیدن پیراهن نساجی را دارم، واقعا خوشحال هستم و همه توانم را می‌گذارم تا تیم نساجی سربلند باشد و هوادارانش خوشحال شوند. از اعتماد آقا ساکت که یکی از مربیان کاربلد و با دانش فوتبال است، تشکر می‌کنم و امیدوارم در کنار هم به موفقیت برسیم.

هافبک نساجی در مورد دیدار این هفته نساجی مقابل آلومینیوم گفت: مطمئنا بازی راحتی برای ما نخواهد بود ولی ما تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و نشان دادیم که می‌توانیم در زمان میزبانی برنده باشیم. برای برد مقابل آلومینیوم وارد زمین می‌شویم ولی دلمان می‌خواست بازی‌های خانگی را در کنار تماشاگران نساجی و مردم مازندران باشیم که امیدوارم این اتفاق هرچه زودتر بیفتد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *