زننده گل نساجی در دیدار با فولاد از کیفیت نامطلوب زمین ساری،شادی بعد از گلش و اشتباه داوری صحبت می کند.

به گزارش نساجی اسپرت به نقل از ورزش سه، حسن نجفی در مورد تساوی نساجی برابر فولاد: هر دو تیم به دنبال فوتبال بازی کردن بودند. بازی را خوب شروع کردیم که متاسفانه در یک اشتباه در ادامه گل اول را دریافت کردیم اما با تغییر تاکتیکی که داشتیم توانستیم گل بزنیم و بازی پایاپایی را به نمایش بگذاریم و از تیم خوب فولاد و آقا جواد نکونام یک امتیاز بگیریم.

او در مورد فراز و نشیب نساجی ادامه داد: حقیقتا ما فراز و نشیب زیادی نداریم. اگر زمین خوبی پیدا کنیم می توانیم فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم.در ورزشگاه ساری فوتبال ما شبیه به دهه هفتاد و به نوعی به بکش بکش تبدیل می شود که فقط روی بخت و اقبال باید به گل رسید.

این بازیکن در مورد گلزنی برابر فولاد عنوان کرد: من هم خدا را شکر سومین گلم را زدم‌ و چند تا هم نزدم. خوشحالم که توانستم به تیمم کمک کنم تا حداقل امتیاز را بگیریم و امیدوارم در ادامه مسیر این تک امتیاز به درد ما بخورد.

مهاجم نساجی درباره شادی بعد از گلش اضافه کرد:این یک راز است بین من و کسی که روی دستم خانه کرده. معمولا بعد از گلزنی تتوی دستم که طرح یک فرشته است را می بوسم.

وی در مورد اعتراض فولادی ها به داور گفت: در داوری هم این مسائل طبیعی است. معمولا تیم هایی که عقب هستند با اعتراضات خود داور را تحت فشار قرار می دهند. برای ما هم در بازی قبل یک پنالتی واضح گرفته نشد و در کل در همه بازی های لیگ اشتباه داوری وجود دارد.

نجفی در پایان در مورد دیدار بعدی افزود: بازی بعد هم مقابل تیم صدر‌نشین اراک قطعا سخت خواهد بود. باید از شرایط میزبانی استفاده کنیم و سه امتیاز بازی را بگیریم که البته در زمین شهدای ساری بسیار بازی سنگینی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.