نساجی – آلومینیوم اراک در استادیوم شهدای ساری

چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵

🔺با وجود همه تلاش های صورت گرفته از سوی باشگاه نساجی دیدار این تیم در برابر آلومینیوم اراک هم در استادیوم شهدای ساری برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار نساجی اسپرت و به نقل از سایت ورزش سه ، سازمان لیگ برای برگزاری این بازی از هفته دهم لیگ برتر در روز چهارشنبه برنامه ریزی کرده است. نساجی قصد داشت به بهانه کیفیت نامطلوب زمین استادیوم شهدای ساری از بازی قبلی دیدارهای خانگی خود را در استادیوم امام رضای مشهد برگزار کند که ابتدا اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با این تصمیم مخالفت کرد و حال که این اداره موافقت خود را با خروج نساجی از ساری اعلام کرده مشهدی ها با واگذاری استادیوم امام رضا به تیم نساجی مخالف هستند. از آنجایی که این استادیوم در اختیار تیم پدیده قرار نگرفته است و اگذاری این استادیوم به تیم نساجی می تواند تبعاتی را برای مشهدی ها به همراه داشته باشد.

🔺در حالی که اینروزها بازی ها بدون حضور تماشاگر برگزار می شود گفته می شود شورای تامین مخالف حضور تیم پدیده در استادیوم امام رضای مشهد است اما به نظر می رسد این مخالفت به دلیل بدهی های است که تیم پدیده به استادیوم امام رضای مشهد دارد و هنوز در خصوص پرداخت این بدهی ها اقدامی نکرده است. با این اتفاقات نساجی تا زمان مهیا شدن استادیوم شهید وطنی قائمشهر باید دیدارهای خانگی خود را در استادیوم شهدای ساری برگزار کند.

تیم نساجی در آخرین دیدار خانگی در استادیوم شهدای ساری با نتیجه دو بر صفر تیم پدیده مشهد را شکست داد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *