♨️ سرپرست نساجی؛ برای ما هم پنالتی نگرفتند

⭕️ امیر سلطانی، سرپرست تیم نساجی که در بازی با فولاد جایگزین فرهاد کوچک زاده شده بود نسبت به ادعای سید محمد علوی سرپرست تیم فولاد واکنش نشان داد.

🔺 او پیرامون اتلاف وقت از سوی تیم نساجی که در مصاحبه سید محمد علوی بدان اشاره شده بود؛ گفت: من ابتدا از میهمان نوازی اهوازی ها به خصوص باشگاه فولاد تشکر می کنم. دو تیم در زمین ارایه گر بازی خوب و جانداری بودند و هر که تماشاگر این بازی بود به طور حتم ازدیدن آن لذت برد. تیم فولاد در دقایق پایانی بازی همانطور که سرمربی امان بدان اشاره کرد روی دروازه ما فشار آورد که دروازه بان و مدافعان ما در این بخش خوب عمل کردند. هر چند نمایش آنها باب میل ما بود. هم چنین ما بعد از زدن گل اول موقعیت داشتیم گل دوم را به ثمر برسانیم. ای کاش بعد از این بازی خوب نساجی متهم به اتلاف وقت در نیمه دوم نمی شد چرا که این دور از واقعیت است. به گواه سایت های آنالیز که برای همه قابل دسترس است نساجی در این بازی بیشتر از فولاد صاحب توپ و میدان بوده و بیشتر پاس داده؛ آنوقت چگونه اتلاف وقت کرد؟ ما در این بازی بلکه در خیلی از بازی ها حتی در مصاف با تیم های مدعی بیشتر از حریف صاحب توپ و میدان بودیم و بیشتر پاس دادیم و این بدین معنی است که ما مالکانه فوتبال می کنیم و این مسایل برازنده تیمی چون نساجی نیست.

🔺سرپرست تیم نساجی پیرامون اشتباهات داوری در این بازی که مورد اشاره فولادی ها بوده؛ گفت: من ابتدا جا دارم از کمیته داوران تشکر کنم که برای این بازی یکی از بهترین تیم های داوری را انتخاب کرد. من که از نیمکت نگاه می کردم داور وسط به همه صحنه ها نزدیک بود و تعامل خوبی با کمک هایش داشت و به نظرم تصمیماتی که گرفت درست بود. با این حال کارشناسان باید در مورد صحنه های داوری نظر بدهند و قطعا اگر اشتباهی هم صورت گرفته بوده باشد سهوی است. به طور مثال در دقیقه 12 بازی رضا جعفری مهاجم ما در بدو ورود به محوطه جریمه فولاد توسط یکی از مدافعان این تیم هل داده می شود و در ادامه در محوطه جریمه با برخورد با دیگر مدافع فولاد نقش بر زمین می شود که این صحنه می توانست برای ما پنالتی به ارمغان بیاورد که در این صورت سرنوشت بازی می توانست تغییر کند و ما به گل نخست برسیم.

🔺 با این حال منتظر هستیم تا کارشناسان داوری در این باره نظر بدهند. هفته پیش و در بازی با پدیده خطا روی احسان قهاری داخل محوطه جریمه رخ داده بود اما نظر داور این بود که خطا بیرون از محوطه رخ داده است. با اینکه در تصاویر تلویزیونی مشخص بود که داخل محوطه بوده به نظر داور حتی بعد از بازی که برای ما محرز شده بود، احترام گذاشتیم. در همین بازی با فولاد ما هم بهانه هایی برای طرح داشتیم اما ترجیحمان خویشتن داری است چرا که نتیجه درون زمین رخ می دهد. نمونه اش بازی با فولاد قرار بود بدون تماشاگر باشد اما شما آدم هایی زیادی را در استایوم می دیدی که با عناوین مسئول وارد استادیوم شده بودند ودر جریان بازی فولاد را تشویق می کردند. به اعتقاد من فوتبال تنها فوتبال است و نه همه چیز و نتیجه درون زمین رقم می خورد. وقتی دو تیم در زمین بازی همه تلاش خود را برای برنده شدن بکار گرفتند نتیجه از سوی هر دو تیم باید قابل احترام باشد و طرح این صحبت ها تنها بهانه جویی و توجیه نتیجه به دست آمده است و البته ندیدن ضعف هاست. به نظر من که از روی نیمکت بازی را دنبال کردم هم بازیکنان ما و هم بازیکنان فولاد خوب و با همه توان بازی کردند و هم ما می توانستیم برنده باشیم و همه تیم فولاد.

سرپرست نساجی در پایان گفت: ما در آخرین بازی خارج از خانه در برابر سپاهان که در استادیوم نقش جهان برگزار شد با شیوه تهاجمی وارد میدان شدیم و هدف ما پیروزی در این دیدار بود اما در نهایت نتیجه را دو بر صفر واگذار کردیم و در این بازی هم گزارشگر بازی و هم سرمربی حریف سبک بازی ما را ستودند از اینکه عقب بازی نکردم و به دنبال دفاع و ضد حمله نبودیم. هر چند بر این عقیده ام تیمی که اینگونه بازی می کند قابل احترام است. آنوقت چگونه است که در بازی با فولاد به دنبال اتلاف وقت بودیم؟ آیا ما در دقایق ابتدایی بازی فرصت نداشتیم؟ یا بعد از گلی که به ثمر رساندیم؟ بهتر است واقع گرا باشیم. استقلال در استادیوم آزادی و گل گهر در استادیوم اختصاصی خودش موفق به شکست نساجی نشده اند. پس تساوی در برابر نساجی نتیجه ای نیست که بخواهیم به دنبال توجیه آن باشیم. آنهم با مسایل غیر واقعی. / ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.