به گزارش نساجی اسپرت، ساکت الهامی پس از برتری یک بر صفر نساجی مازندران مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: این برد را از شهر امام رضا (ع) و شهر مقدس مشهد، به همه هواداران‌مان هدیه می‌کنم. از بازیکنانم تشکر ویژه دارم، به آنها دست مریزاد می‌گویم و کاری کردند کارستان. آنها در این فشار سخت بازی‌های چهار پنج روزه، با تمام جسارت و جنگندگی بازی کردند.

💢 وی افزود: تیم ذوب‌آهن جزو تیم‌های خوب لیگ ماست و به مهدی تارتار بابت تیم خوبش تبریک می‌گویم. دو تیم در جدول همسایه بودند و این سه امتیاز بسیار مهم بود که در ادامه راه به ما کمک کرد. همچنین باید از مسئولان ورزشگاه امام رضا (ع)، هیئت فوتبال استان و همچنین شورای تأمین تشکر کنم که شرایط میزبانی ما را در مشهد فراهم کردند و آرزو دارم هر چه زودتر به ورزشگاه خودمان برگردیم.

💢 سرمربی تیم فوتبال نساجی با اشاره به عملکرد تیمش مقابل ذوب‌آهن، گفت: همانطور که دیروز گفتم، بازی بسیار تاکتیکی و پرفشار بود. در شروع بازی بازیکنان ما نتوانستند آنطور که انتظار داشتیم شروع کنند و ذوب‌آهن از ما بهتر بود. به همین دلیل مجبور شدیم تغییر تاکتیک بدهیم. از دقیقه 30 به بعد بازی متعادل شد و تا انتهای نیمه هر دو تیم موقعیت‌های پراکنده‌ای داشتند که تبدیل به گل نشد. با این حال در نیمه دوم، ما شروع بسیار خوبی داشتیم و خیلی زودتر از حد تصور و روی کار تمرین شده گل زدیم.

💢 الهامی خاطرنشان کرد: گلی که به ثمر رساندیم، کاملاً تمرین شده بود. جایگاهی که ذوب‌آهن در بازی داشت را از آنها پس گرفتیم و مجبور شدند انتحاری بازی کنند. با احترامی که برای تیم ذوب‌آهن قائلم، اما طوری که ما بازی کردیم، آنها مجبور شدند باب میل‌مان بازی کنند. طبق خواسته‌ای که داشتیم، می‌خواستیم اگر ذوب‌آهن قصد فشار آوردن روی دروازه ما را دارد، رو به فوتبال مستقیم بیاورد و ابزار دفاع کردن این نوع حملات را داشتیم. بابت این بازی خوب از بازیکنانم تشکر می‌کنم. آنها و تمام همکارانم زحمت کشیدند و من کمترین سهم را داشتم. از حالا برای بازی سخت آینده مقابل تراکتور آماده می‌شویم که چهار پنج روز دیگر برگزار می‌شود.

💢 وی درباره اینکه در نیمه دوم دو بازیکن سرعتی را به زمین آورد که فشار تیم ذوب‌آهن را گرفتند، گفت: همانطور که گفتم، ذوب‌آهن باب میل ما بازی کرد و می‌دانستیم در نیمه دوم چه می‌خواهیم و اگر گل زدیم، چگونه عمل کنیم. آنهایی که بازی کردند عالی بودند و آنهایی هم که تعویض شدند، خوب بازی کردند و من از همه آنها راضی‌ام.

💢 سرمربی تیم فوتبال نساجی در ادامه با تشکر از خبرنگارانی که از مازندران به مشهد آمدند تا بازی خانگی این تیم را پوشش بدهند، اظهار داشت: از تیم داوری هم باید تشکر کنم که برای اولین بار برای ما قضاوت می‌کرد و به جز یک آفساید اشتباه، سایر تصمیمات آنها خوب بود و در ادامه راه برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

💢 الهامی در مورد اینکه نیمه مربیان را از مهدی تارتار برد، گفت: مهدی رفیق و برادر من است و 10 سال هم‌اتاق بودیم و از هم شناخت داریم. در سال گذشته آنها بردند و امسال ما. فوتبال همین است. آرزوی قلبی من این است که مهدی در همه بازی‌ها پیروز باشد و اگر بگویم نزدیک به 30 سال است من و مهدی با هم هستیم و مانند برادریم، گزاف نگفتم. می‌دانم تارتار چه مربی توانمندی است و روی او شناخت دارم. ما افکار یکدیگر را می‌شناسیم و برای همین می‌گفتم او مربی تاکتیکی است. نیمه مربیان هم در فوتبال طبیعی است و ما هم سال گذشته در ورزشگاه خودمان مقابل تیم تارتار باختیم. این مسئله چیزی از ارزش‌های این مربی و تیمش کم نمی‌کند.

💢 وی در واکنش به این موضوع که مهدی تارتار گفته است ذوب‌آهن سرتر از نساجی بود، خاطرنشان کرد: مهدی تارتار نظرش را گفته است و من هم گفتم تیمش خوب بازی کرد. ما به هدفی که داشتیم رسیدیم و با احترام به مهدی تارتار، ذوب‌آهن همانطوری بازی کرد که ما می‌خواستیم. آنها باب میل ما بازی کردند و بازی خوبی هم انجام دادند، اما با وجود فشاری که آوردند، اما یک موقعیت گل هم به دست نیاوردند. اینکه تیم آنها بعد از گل انتحاری بازی کرد، طبیعی بود. قطعاً اگر ما گل می‌خوردیم، روال کار بود، چون دو تیم در جدول همسایه بودند و نزدیک به هم بازی می‌کردند. تماشاگر هم در ورزشگاه نبود و دو تیم در این ورزشگاه غریب بودند، اما زمین چمن ورزشگاه اجازه فوتبال بازی کردن را به دو تیم می‌داد. از مسئولان ورزشگاه تشکر می‌کنم و اگر نگویم بهترین، اما یکی از دو سه زمین خوب کشورمان است.

💢 سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره اینکه تارتار از کیفیت زمین ایراد گرفته بود، گفت: این نظر آقای تارتار است، اما از دید خودم و تیم ما، آنقدر در زمین‌های بی‌کیفیت بازی کردیم، زمینی با این کیفیت می‌بینیم،‌ سرمان گیج می‌رود.

💢 الهامی درباره اینکه چرا تیم نساجی بعد از گل اول دیگر میلی به گلزنی ندارد، اظهار داشت: بازی‌ها آنقدر به هم نزدیک است، شاید در این 8-7 هفته معدود بازی‌هایی را ببینید که تیمی با دو گل اختلاف ببرد. همه تیم‌ها به هم نزدیک شده‌اند و الان نتایج را نمی‌دانم، اما تیم‌های نزدیک مثل ما و ذوب‌آهن که در جدول نزدیک هستند و مربیان از هم شناخت دارند، شرایط همین می‌شود. برای ما در این بازی فقط سه امتیاز اهمیت داشت و کسب این پیروزی، شیرین‌تر از عسل بود.

 

ما را در صفحات زیر دنبال کنید:
اینستاگرام
https://instagram.com/nassajisport
تلگرام
https://t.me/nassajisport1

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *