🌀 الهامی: آلومینیوم اراک تیم بسیار توانمند و «گردن کلفتی» است/نظری قطعا فردا بازی خواهد کرد

🔺سرمربی نساجی در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک گفت: این تیم مجموعه خوب و بازیکنان توانمند، کادر فنی خیلی خوبی دارند و همین‌طور مدیریت خوب؛ قطعا تیمی که در دو سال اول حضورش در لیگ برتره و جایگاهش اینجای جدول است، بسیار تیم توانمند و گردن کلفتی است.

🔺الهامی: آلومینیوم اراک تیم بسیار توانمند و «گردن کلفتی» است/نظری قطعا فردا بازی خواهد کرد
به گزارش خبرنگار نساجی اسپرت و به نقل از خبرگزاری فارس از ساری، ساکت الهامی سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک اظهار کرد: قبل از هر چیز عرض خسته نباشید و خداقوت دارم به بیژن حیدری و گروه داوریش که هفته قبل واقعا سنگ تمام گذاشتند. دیشب هم در برنامه خوب فوتبال برتر ثابت شد که چقدر داوری‌اش منظم و با ریتم و دوندگی بالا بوده است.

🔺وی گفت: امروز هم چون خودم بازی را کامل دیدم، یک داوری بی‌نقص داشت که واقعا خسته نباشید می‌گویم به ایشان، عالی بود و خوشحالم که روند داوری رو به رشد است، داوران از استرس و شرایط قبلی خارج شدند که نمونه‌اش «دکتر بیژن حیدری» است و همین طور آرزوی موفقیت دارم برای داور فردا و گروه داوری‌اش که از این بازی سخت سربلند و موفق بیرون بیاید.

🔺سرمربی نساجی بیان کرد: در مورد بازی جدول گویای همه چیز است. تیم آلومینیوم یک تیم باکلاس و صاحب سبک خوب و در جدول جایگاه بسیار مناسبی دارد و بازی‌هایش را هم که نگاه کردیم و آنالیز داشتیم تیم بسیار با کیفیتی است. این تیم مجموعه خوب و بازیکنان توانمندی دارند. کادر خیلی خوبی دارند و همین‌طور مدیریت خوبی که قطعا تیمی که در دو سال اول حضورش در لیگ برتره و جایگاهش اینجای جدول است بسیار تیم توانمند و گردن کلفتی است.

🔺الهامی افزود: هر چند که چند تا از بازیکنان خودم هم که با ما سابقه همکاری داشتند الان در تیم اراک هستند. تیم بسیار خوبی است و بازی بسیار سختی را فردا پیش‌بینی می‌کنند چه از نظر تاکتیکی چه از نظر فیزیکی بازی پرفشاری خواهد بود.

🔺وی ادامه داد: بچه‌های ما شرایط بسیار خوبی را دارند. قطعا بازی فردا برای ما بسیار حائز اهمیت است. با توجه به جایگاهی که داریم و با توجه به کیفیت فوتبالی که بازی می‌کنیم و تیم‌هایی را که گذروندیم به شرایطی رسیدیم که قادریم و برای بازی فردا آمادگی کامل داریم و میدانم که با جسارت و جنگندگی و شجاعی که دارند قطعا فردا یک بازی خوب خواهد شد.

🔺وی ادامه داد: تیمی که بتواند تمرکز لازم را داشته باشد قطعا پیروز میدان خواهد بود. من فکر کنم یکی از بازی‌های خوب خواهد بود که در این چند هفته اخیر انجام شده است.

🔺الهامی در خصوص محرومان و مصدومان تیمش گفت: ما ۱۱ نفر هم باشیم برای فردا قطعا برای بردن بازی خواهیم کرد. همانطور که قطعا می‌دانم تیم آلومینیوم اراک برای امتیاز به بازی فردا می‌آید، انشالله که یک بازی خوب و با کیفیت در ابتدا و دوم برتری تیمی که لایقش است را شاهد باشیم.

🔺سرمربی نساجی در خصوص وضعیت مهدی نظری بیان کرد: نظری به جمع ما اضافه شده و ایشان یکی از بازیکنان خوب و سرحال ماست که اگر فردا شرایط محیا باشد قطعا بازی خواهد کرد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *